قهوه استاتیرا محصول علاقه شخصی من، پیمان صالحی دندانپزشک و ایمپلنتولوژیست ساکن اصفهان است.

 

با مشاهده شیوه های سنتی و غیر علمی تهیه و فراوری قهوه  بر آن شدم تا با فراگیری دانش قهوه درشاخه های مختلف قهوه سبز سنسوری روستینگ و باریستا داشته های خود را با علاقه مندان پر شمار این نوشیدنی اسرار آمیز در میان گذاشته و قدمی در راه بهبود کیفیت قهوه ایرانی بردارم.به این منظور دوره های مختلف قهوه را در ترکیه آمریکا استرالیا و اروپا گذرانده ، به عنوان روستر وباریستای حرفه ای تجارب ارزشمندی کسب کرده و با دریافت دیپلم انجمن قهوه اروپا همچنان در حال فراگیری در دوره های تکمیلی هستم.

20160722 190439

قهوه استاتیرا در درجه اول تلاشی در جهت کسب درآمد نیست بلکه ایده ای برای به اشتراک گذاشتن یک حس خوب است.با دوستان ، اطرافیان وهمه آنها که شیفته این نوشیدنی پر رمز و راز هستند.

شاید به همین دلیل است که قهوه استاتیرا را در قفسه های هیچ سوپر مارکتی پیدا نمی کنید.این قهوه را برای شما و بر اساس سفارش شما تهیه میکنم تا از طعم و عطریک قهوه تازه روست شده لذت ببرید و تفاوت را حتی با معروفترین برند های خارجی احساس کنید.

برای اینکه از کیفیت دان سبز قهوه مورد استفاده اطمینان داشته باشم ، از دان سبزی استفاده می کنم که توسط تیم بازرگانی قهوه استاتیرا و از بروکرهای معتبر و به شکل قانونی وارد کشور شده است.

در مرحله روست قهوه از نرم افزار کاملا حرفه ای Cropster Rosting Intelligence استفاده میشود که با ثبت دقیق پروفایل روست ، یکنواختی محصول و ثبات کیفیت را در طول زمان و روستهای متعدد به ارمغان می آورد.

به باور من و بر اساس توصیه های انجمن قهوه اروپا و آمریکا روست بیشتر از حد دانه های سبز قهوه (دارک روست) به میزان بسیار زیادی از کیفیت ،  عطر و طعم واقعی قهوه میکاهد و سبب افزایش ترکیبات زیان آور در محصول نهایی میشود ، ترکیباتی نظیر آکریلامید که دارای اثرات ثابت شده کارسینوژنیک میباشد در قهوه های تیره و همچنین قهوه های صنعتی با روست سریع به میزان قابل توجهی افزایش می یابند.

به همین دلیل و علارغم تمایل غالب ذائقه ایرانیان به قهوه های بسیار تیره ، قهوه استاتیرا تهیه محصولات سالم و با عطر و طعم متعادل و بر اساس پروفایلهای استاندارد را رسالت قطعی خود میداند و در همه محصولات خود تنها از روست های ملایم تا متوسط استفاده میکند.

 

 

Doccoffeeone1
Doccoffeetwo
Doccoffeethree
Doccoffeefour
Doccoffeefive
Doccoffeesix
Doccoffeeseven
Doccoffeeeight
Doccoffeenine
Doccoffeeten
Doccoffeeeleven
Doccoffeetwelve
Doccoffeetherteen
Doccoffeefourteen
Diploma
Diploma2
Coff.melb1
Coff.melb2
Coff.melb3
Coff.melb4